Vyzkoušejte své střelecké dovednosti! 🔥 Akční soutěž pro všechny nadšence!

Vážení členové a příznivci KVZ Praha 10, milí nadšenci střelby,

připravili jsme pro Vás zážitek, který si nesmíte nechat ujít! Ať už jste mladí nebo ti s bohatšími zkušenostmi, tato soutěž je určena pro všechny věkové kategorie.

Soutěž Akční a mířená střelba na přesnost se koná pod záštitou KVZ Praha 10, kteří jsou zároveň pořadateli, organizátory a zajišťují technické zabezpečení soutěže.

Kde a kdy se koná tato grandiózní událost?
Místo konání je na střelnici „HALDA“ v Kladně-Vinařicích a termín, kdy se můžete stát střeleckou legendou, je 21. října 2023.

Co vás čeká?

  • Střelba z útočné pušky nebo samonabíjecí karabiny na různé vzdálenosti a v různých polohách – a to vše s přesnými pravidly, jaký počet nábojů a v jakém čase.
  • Pro ty, kdo dávají přednost blízkým vzdálenostem, je tu disciplína s velkorážovou pistolí, kde budete střílet na vzdálenostech od 20 m až po 8 m s měřením času.
Závodníci musí být vybaveni svými zbraněmi kategorie STANDARD a municí – a to jak pro útočné pušky a karabiny, tak i pro velkorážové pistole. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost ukázat své střelecké schopnosti, setkat se s dalšími nadšenci a strávit den plný vzrušení a adrenalinu.
Přijďte, zúčastněte se a střílejte na cíl svých snů!
Tešíme se na vás na střelnici „HALDA“. Nezapomeňte se včas předem zaregistrovat. Termín uzávěrky přihlášek je 18. října 2023 ve 23:55!

Všechny další podrobnosti vyčtete z propozic k soutěži, které naleznete ZDE

Registrujte se ZDE

Přihlášku lze vyplnit a odeslat i po naskenování
zobrazeného QR kódu v chytrém mobilu.

Informaci o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.

Teplé podzimní dny přeje
Rada KVZ Praha 10