Chci se stát členem KVZ Praha 10

Chci se stát členem KVZ Praha 10

Soutěž KVZ Praha 10 na Haldě
Akční disciplína na jedné z našich soutěží.

Pokud se Vám líbí činnost činnost klubu a chtěli byste se stát jeho členem, přečtěte si prosím nejdříve několik následujících řádků. Pokud se vším budete souhlasit, obraťe se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Co je tedy potřeba k tomu, abyste se mohli stát členem KVZ Praha 10?

  • být bezúhonný (mít čistý výpis z rejstříku trestů),
  • seznámit se se Stanovami SVZ ČR, které jsou zároveň i stanovami KVZ Praha 10,
  • mít aktivní zájem o sportovní střelbu, vojenskou historii, armádu ČR a jiné ozbrojené složky ČR, aktivně se podílet na společenských, kulturních a sportovních akcích
  • uhradit v den přijetí do klubu roční členský příspěvek, jehož výše aktuálně činí 500 Kč (v případě přijetí za člena ve druhé půli roku 250 Kč),
  • v ideálním případě mít ukončenou základní nebo aktivní vojenskou službu, nebo službu u některé ozbrojené složky ČR – není to však podmínkou.

Je potřeba dodat, že ačkoli je název našeho klubu KVZ Praha 10, uchazeč o členství nemusí pocházet ani mít bydliště na Praze 10.

V případě, že splňujete všechny výše uvedené podmínky a kontaktovali jste nás prostřednictvím výše uvedeného formuláře, stáhněte a uložte si níže uvedenou přihlášku (pravou myší, uložit jako…). Aby se vám soubor zobrazoval korektně, otevřete jej po uložení v programu Acrobat Reader (nikoli online), vyplňte, vytiskněte a podepište.