Chci se stát členem KVZ Praha 10 Chci se stát členem KVZ Praha 10

Chci se stát členem KVZ Praha 10

Soutěž KVZ Praha 10 na Haldě

Akční disciplína na jedné z našich soutěží.

Pokud se Vám líbí činnost činnost klubu a chtěli byste se stát jeho členem, přečtěte si prosím nejdříve několik následujících řádků. Pokud se vším budete souhlasit, zbývá si už jen vytisknout žádost o členství úplně dole a prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo telefonicky si s předsedou klubu domluvit předání žádosti. Co je tedy potřeba k tomu, abyste se mohli stát členem KVZ Praha 10?

  • být bezúhonný (mít čistý výpis z rejstříku trestů),
  • seznámit se se Stanovami SVZ ČR, které jsou zároveň i stanovami KVZ Praha 10,
  • mít aktivní zájem o sportovní střelbu, vojenskou historii, armádu ČR a jiné ozbrojené složky ČR, aktivně se podílet na společenských, kulturních a sportovních akcích
  • uhradit v den přijetí do klubu roční členský příspěvek (aktuálně 400 Kč),
  • v ideálním případě mít ukončenou základní nebo aktivní vojenskou službu, nebo službu u některé ozbrojené složky ČR – není to však podmínkou.

Je potřeba dodat, že ačkoli je název našeho klubu KVZ Praha 10, uchazeč o členství nemusí pocházet ani mít bydliště v Praze 10.

V případě, že splňujete všechny výše uvedené podmínky, stáhněte a uložte si níže uvedený formulář (pravou myší, uložit jako…). Aby se vám soubor zobrazoval korektně, otevřete jej po uložení v programu Acrobat Reader (nikoli online), vyplňte, vytiskněte a podepište.

poté kontaktujete předsedu klubu prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce.