Výsledovka, foto a video z Akční střelby dne 18. 1. 2020

Vážení členové a příznivci,

přinášíme Vám fotogalerii, výsledovku a video ze střelecké soutěže Akční VPu, VPi ze soboty 18. 1. 2020.

Ještě jednou děkujeme všem členům a hostům za bezvadný průběh závodu. Navzdory zatím rekordní účasti (39 účastníků) se nám podařilo závod zvládnout ve stanoveném čase. Toho se nám podařilo dosáhnout jednak díky všem organizátorům soutěže a terčovým operátorům, dále díky extra pomoci při počítání výsledků (Pavel Beran, Pavel Chlebeček, Petr Záruba, Jan Bada). Pokěkování patří i Františku Růžičkovi za věnovanou cenu do soutěže a Michalu Špankovi za zhotovení foto dokumentace a videa včetně střihu. Zvláštní poděkování bychom rádi vyjádřili Michalu Vávrovi a jeho kolegovi Michalu Zděnovcovi za zhotovení makety osobního automtobilu v měřítku 1:1 – iluze střelby v garážích obchodního centra tak byla dokonalá! 🙂 Díky kluci!

Výroční členská schůze

Zároveň všem členům sdělujeme, že na závěr soutěže proběhla výroční členská schůze. Zápis, usnesení a další materiály jsou k dispozici (po přihlášení) ke stažení v členské sekci na této adrese:  https://www.kvz-praha10.cz/kvz-praha-10/zapisy-z-clenskych-schuzi/

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na shledanou na našich dalších klubových závodech dne 18. 3. 2020 (malorážka, střelnice 50m).

Rada KVZ Praha 10

2020-01-18 Akční Střelba

Flickr Album Gallery Pro Powered By: Weblizar