Výsledovka a fotogalerie z 23. 3. 2019 – MPu, MPi + KVAS

Vážení členové a příznivci,

uplynulou sobotu, 23. 3. 2019 se konala “Mirkova 400”, tedy závod s malorážkovými disciplínami a jednou vloženou velkorážnou disciplínou KVAS, která se v našem průzkumu ukázala jako nejpoptávanější (Cvičení 3, střelba silnou, slabou rukou a oboruč v časovém limitu). Počasí nám příroda tentokrát nadělila opravdu teplé, jarní a pohodové.

Díky dobré disciplíně závodníků a významné pomoci našich členů jak při organizaci na střelišti, tak i při počítání výsledků (společně s nově zavedenými postupy při hodnocení terčů) jsme měli odstříleno a všech 168 terčů spočítaných už ve 12:30. Za to všem zúčastněným děkujeme!

Výsledovka a fotogalerie:

Nakonec bychom Vás rádi upozornili na zajímavý závod – Jarní střelecké závody z velkorážných pušek na mizivé cíle do 300m, který se koná dne 26. května 2019 v Boleticích nad Labem, na střelnici Ludvíkovice. Účast na závodě není vázána členstvím v nějaké organizaci, pořadatel si přeje co nejvíce závodníků a ze zkušenosti našeho člena, Pavla Berana, máme informaci o tom, že v minulosti byla organizace a průběh tohoto závodu vždy naprosto perfektní. Pro zájemce proto přikládáme i propozice tohoto závodu.  

Těšíme se naviděnou na našich dalších závodech.

Rada KVZ Praha 10

23.3.2019 Malorážová Puška A Pistole + KVAS

Flickr Album Gallery Pro Powered By: Weblizar