Výsledovka a foto ze střelecké soutěže 15. 6. 2019

Vážení členové a příznivci,

přinášíme Vám výsledovku ze střelecké soutěže, která se konala v sobotu 15.6.2018 a v rámci které jsme opět plnili disciplíny pro získání odznaku KVAS (KValifikace Armádního Střelce), které jste nám prostřednictvím dotazníku označili jako nejvíce potřebné.

Děkujeme za Vaši účast, podmínky byly tentokrát opravdu bojové, kdy teplota ve stínu na střelnici překračovala 30 stupňů.

Náš další klubový závod, na který jste srdečně zvání se bude konat poslední srpnový den, v sobotu, 31. 8. 2019.

Propozice budou opět včas publikovány na stránkách, na facebooku a těm, kteří jsou přihlášeni k odběru zpravodaje, přijdou i e-mailem.

Vzhledem k uzavírkám, které jsou v současné době na Kladně a které by měly, podle našich informací, trvat do konce roku, vřele doporučujeme (zvlášť při cestě z Prahy) zapnout a jet podle navigace Waze, (to není reklama, ale máme osobně s touto navigací opravdu ty nejlepší zkušenosti při navigaci právě třeba na střelnici).
Odkaz ke stažení Waze pro majitele chytrých telefonů s operačním systémem Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze a pro majitele iPhonů odkaz zde: https://apps.apple.com/us/app/waze-navigation-live-traffic/id323229106. Po instalaci a otevření aplikace zadejte jako cíl Český Střelecký Klub Horník. Navigace nejen, že “zná” aktuální uzavírky, ale provede Vás automaticky i nejrychlejší cestou vzhledem k hustotě dopravy.

Na závěr bychom také rádi poděkovali všem, kteří se organizačně spolupodíleli na hladkém průběhu závodů, takže ještě zbyl prostor pro využití střelnice po závodu (střelnice je k dispozici do 13:00). Zároveň bychom v této souvislosti rádi požádali závodníky o to, aby z důvodu dodržení hlukových limitů, stanovených správcem střelnice, stříleli z dlouhých zbraní vždy nejvýše 4 závodníci najednou.

Ještě jednou děkujeme za Vaši účast, přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se naviděnou poslední srpnový den!

Rada KVZ Praha 10

2019-06-15 Akční Střelba + KVAS

Flickr Album Gallery Pro Powered By: Weblizar