Výsledovka a fotogalerie z 8. 12. 2018 – VPu, VPi, KVAS a granát

Vážení členové a příznivci,

v sobotu 8. 12. 2018 se za vaší hojné účasti konala naše letos poslední soutěž, na které jste, mimo jiného, měli možnost splnit další z úloh, potřebných k získání odznaku KVAS (několik našich členů již splnilo všechny disciplíny a na této soutěži jim byl odznak KVAS slavnostně předán).

Počasí nám, až na silnější vítr, přálo a závod se opět povedl. Velký dík patří všem závodníkům, organizátorům závodu, jakož i správci střelnice Standovi, který nám zajistil teplé zázemí s výtečnou kuchyní.

Zajímavým zpestřením byl hod granátem. Cíl se nakonec podařilo zasáhnout každému třetímu závodníkovi.

Jistě jste si všimli pěkného nástřelu v náhledovém obrázku u tohoto článku – tento pozoruhodný výsledek se podařil Rudolfu Čermákovi při nástřelu disciplíny KVAS (útočná puška s časovým omezením) – gratulujeme!

No a teď již samotná výsledovka a fotogalerie:

Do dalšího roku jsme si pro Vás připravili další zajímavé disciplíny a zároveň pokračujeme v plnění disciplín odznaku KVAS. Připomínáme, že disciplíny jsou průběžně zapisovány rozhodčími na závodech do tiskopisů průkazů a po splnění všech úloh je závodníkovi vydán číslovaný odznak, který je vystavený na jméno a opravňuje k nošení pouze toho, kdo odznak získal.

Přejeme vám všem příjemně strávené vánoční svátky a úspěšný vstup do nového roku! 🙂

Rada KVZ Praha 10

8.12.2018 – VPu, VPi, KVAS, Granát

Flickr Album Gallery Pro Powered By: Weblizar