Prohlédněte si fotky a výsledky dnešní střelecké soutěže!

Ahoj střelečtí nadšenci a příznivci Klubu vojáků v záloze Praha 10!

dnes jsme uspořádali další úžasnou střeleckou soutěž, které se zúčastnilo mnoho střelců různých úrovní zkušeností. Strávili jsme spolu den plný vzrušení, přátelství a samozřejmě soutěžení na nejvyšší úrovni!

Máme pro vás připravenou sérii fotografií, které vám přiblíží atmosféru tohoto nezapomenutelného dne. Prohlédněte si je a užijte si vzpomínky na ty nejlepší okamžiky soutěže. Pokud jste soutěžili nebo jste měli někoho, komu jste fandili, určitě vás bude zajímat výsledková listina, kterou najdete na konci tohoto článku.

Naší soutěže se zúčastnili střelci různých věkových kategorií a oborů, což dělalo celou akci ještě pestřejší a zajímavější. Byli jsme svědky nejen skvělých střeleckých výkonů, ale také neuvěřitelného ducha sportovního nadšení a fair play mezi soutěžícími.

Klub vojáků v záloze Praha 10 děkuje všem, kteří se na této soutěži podíleli – střelcům, divákům, organizátorům a dalším dobrovolníkům. Bez vás by se tento den nestal tak úspěšným a nemohli bychom soutěž ukončit již v 11:30.

Prohlédněte si nyní naši fotogalerii a výsledkovou listinu a nezapomeňte sledovat naše další akce a novinky na sociálních sítích a na našem webu. Těšíme se na další společné střelecké zážitky!

Fotogalerie: odkaz na fotogalerii

Výsledková listina: odkaz na výsledkovou listinu

Rada KVZ Praha 10