3D pomůcky pro zpříjemnění tréninku a podporu střelecké přípravy mladých závodníků

Abychom podpořili střeleckou přípravu mladých závodníků, uveřejňujeme pár 3D pomůcek, které by mohly trénink zpříjemnit. Pokud máte tedy v dosahu nějakou 3D tiskárnu, můžete si je vytisknout.

 

ZÁSOBNÍK NA DIABOLKY vzor 22

Díky zásobníku na diabolky nezabloudíte v počtu vystřelených ran a to je důležité. Každá chybějící rána v terči nebo rána navíc, znamená ztrátu bodů, které vás mohou stát dobré umístění v soutěži. Zásobníček je zároveň dostatečně stabilní i na travnatém povrchu, takže se tak lehce nevysype jako krabička diabolek. Doporučujeme tisk nějakou výraznou barvou, aby byl v trávě dobře vidět i staršími kolemjdoucími 😊 Víčko tištěné z čirého PLA umožní případně vidět i obsah krabičky. Uzavírá se pouze na principu tření o rohy vrchního čtverce, ale i tak relativně drží diabolky při vhodném transportu na svém místě.

 

ZÁSOBNÍK NA DIABOLKY vzor 23

Nová verze zásobníku zohledňuje potřebu střelce po vystřílení všech 25 ran dobít rychle další střelivo. Pak stačí jen vlepit do kruhového vybrání chemoprenem tovární krabičku diabolek, ideálně se šroubovým uzávěrem. Pokud dojdou náboje, stačí odšroubovat víčko, doplnit nové do zásobníčku a opět pokračovat komfortně třeba ve střelbě pětiranných položek. Přehled, o již vypálených ranách má jak střelec, tak třeba přihlížející trenér.

 

Krabička na náboje KVZ P10

Aby to nebylo dospělákům líto, přikládáme i krabičku na náboje pro všechny fanoušky KVZ P10 a našich soutěží. Nechcete nosit spousty krabiček s různými rážemi nábojů? Zabalte si potřebné soutěžní náboje do jedné. Naše KVZ P10 krabička pojme až 60 nábojů ráže 9Luger, ale vejde se i 45ACP a k tomu ještě až 50 nábojů 7,62×39 nebo 223Rem. Navrženo v souladu s propozicemi našich KVZ Praha 10 soutěží. 😊

 

Pouzdro na záslepky KVZ P10

Pouzdro na záslepky je již známé z našich soutěží pro seniory. Tady pro doplnění uvádíme model pro „civilní“ použití, tedy pouzdro na jeden kotouček záslepek. Protažením parakordu otvorem v rohu pouzdra lze vytvořit očko pro připevnění šňůrky na krk nebo karabinky na výstroj. Trénink střelby na černé záslepky je velmi efektivní formou ladění přesnosti i pro střelce ze vzduchové pušky. Proto se může i tato pomůcka při přípravě na soutěž hodit.

Soubory pro 3D tisk ve formátu *.stl naleznete pod níže uvedeným odkazem:

3D soubory ke stažení

Nechť vám přinesou případně radost i užitek!

Sportu ZDAR, tomu střeleckému ZVLÁŠŤ!

Za KVZ-P10

Miroslav Šedivý